PR články

Váš bezplatný reklamný marketing

64x64

Aktuálny akčný leták Tchibo november 2016, zľavy až -70%

Najnovší aktuálny akčný leták Tchibo, so zľavami až -70%! Neváhajte a navštívte náš web a presvedčte sa o týchto akciách!

Autor: Pepe dňa 26.10.2016

64x64

Odhaľte čaro lesa s fotopascou

S septembri začína hlavná lovecká sezóna. Pretože poľovníci v tom čas môžu loviť najviac druhov zveri. Od septembra začínajú prvé hony na divoké kačky. V tej dobe už môžu poľovníci loviť tiež jeleniu, srnčiu a mufloniu zver.

Autor: peter dolny dňa 24.10.2016

64x64

Objavte čaro poľovníctva

Prostredníctvom prirodzeného lovu, sa reguluje stav prirodzených predátorov. Niektoré druhy ako medveď, rys či vlk je tiež napriek ich ohrozeniu potrebné v niektorých momentoch regulovať. Urbanistický rast, výstavba ciest či skládok vplýva na prírodu a zdravotný stav zveri. V týchto prípadoch je potrebné zveri aktívne pomáhať. Poľovníctvo je teda najmä o starostlivosti o les a zver. Vplyv človeka na prírodu čoraz viac negatívne vplýva na les a zver.

Autor: peter dolny dňa 24.10.2016

64x64

ZCHFP SR: Chémiu ťahajú automobily, zvyšok odvetvia čelí prepadom

Tržby slovenských chemických a farmaceutických firiem v 1. polroku 2016 dosiahli podľa údajov Štatistického úradu (ŠÚ) SR úroveň 4,421 miliardy EUR. Bolo to o 352 miliónov EUR menej ako v 1. polroku 2015, čo je medziročný pokles o 7 %. Pod negatívny vývoj sa podobne ako v minulom roku podpísal pokles cien ropných produktov, naopak darilo sa výrobkom z gumy a plastu. Rast bol podmienený boomom automobilového priemyslu. Informoval o tom Ing. Roman Karlubík, MBA, prezident Zväzu chemického a farmaceutického priemyslu (ZCHFP) SR.

Autor: Paperlife dňa 24.10.2016

64x64

Kúpele Luhačovice lákajú Slovákov ako atraktívny zamestnávateľ

Kúpele Luhačovice (Lázně Luhačovice), a. s., si dlhodobo udržiavajú pozíciu Slovákmi najnavštevovanejších českých kúpeľov.

Autor: PAPER LIFE dňa 21.10.2016

64x64

Bratislavský Aupark ožil v lesku špičkového dizajnu a architektúry

Milovníci trendového bývania mali v dňoch od 14. do 16. októbra k dispozícii bezplatné poradenstvo priamo od špecialistov v otázkach architektúry, dizajnu, stavebníctva a jeho financovania v rámci odborno-poradenskej akcie s názvom TRENDY DESIGN DAYS 2016. Od piatka do nedele sa premenila plocha jedného z najnavštevovanejších obchodných centier – Aupark Bratislava na umelecký priestor plný dizajnových trendov. Tento rok mali návštevníci centra možnosť využiť bezplatné poradenské dni magazínu Trendy bývanie a stretnúť sa s architektmi, dizajnérmi, zástupcami firiem a odborníkmi z oblasti stavebníctva a financií.

Autor: PAPER LIFE dňa 21.10.2016

64x64

OOCR "ŠARIŠ" - Bardejov uruchomiła kampanię billboardową w Polsce - Bardejov i Bardejov SPA przyciągają Polaków

Regionalna Organizacja Turystyczna (OOCR) "ŠARIŠ" - Bardejov koncentruje swoje działania promocyjne, na tym aby zwiększyć ruch turystyczny w atrakcyjnym regionie północno - wschodniej Słowacji oraz w Polsce. W pobliżu najczęściej odwiedzanego polskiego uzdrowiska Krynicy zostały umieszczone dwa billboardy promujące najbardziej atrakcyjne miejsca północno – wschodniego regionu Słowacji: miasto Bardejov SPA i miasto UNESCO - Bardejov. Ze względu na bliskość granicy z Polską to Polacy stanowią największą część turystów zagranicznych odwiedzających Bardejov i jego okolic. W tym roku odnotowano w OOCR "ŠARIŠ" - Bardejov największy ruch z minionych lat, nie tylko turystów krajowych, ale także polskich - poinformował dyrektor ING. Radomir Jančošek.

Autor: PAPER LIFE dňa 19.10.2016

64x64

V Bardejovských kúpeľoch poskytujú aj ambulantné výkony a zákroky

Pred niekoľkými rokmi, keď prišli do módy wellness zariadenia a vo všetkých kúpeľoch si ich tiež vybudovali, si mnoho klientov mýlilo pojmy wellness a kúpele.

Autor: PAPER LIFE dňa 18.10.2016

64x64

Podiel výrobkov firmy Makrowin v najvyššej kvalite narastá

Popredný slovenský výrobca drevených a drevohliníkových okien - spoločnosť Makrowin, s.r.o., Detva vyrába čoraz väčší podiel svojich výrobkov v najvyššej kvalite, z najkvalitnejších materiálov a technicky najnáročnejších. Signalizuje to posun požiadaviek zákazníkov, ktorí sa čoraz viac orientujú na kvalitu, za ktorú sú ochotní si aj priplatiť.

Autor: PAPER LIFE dňa 14.10.2016

64x64

Saunovaním pomáhajte zdraviu a rodine

Pravidelným saunovaním pomáhate svojmu srdcu a funkčnosti vnútorných orgánov. Saunovanie odvádza toxické látky z tela a posilňuje imunitný systém.

Autor: wolkim dňa 13.10.2016

64x64

Kongres nemusí byť nuda v obyčajnom hoteli, stavte na kúpele

Pracovné stretnutia, konferencie a kongresy už nemusia byť len o práci a nude v kongresovej miestnosti hotela bez akýchkoľvek ďalších možností trávenia času.

Autor: PAPER LIFE dňa 13.10.2016

64x64

Magazín TRENDY BÝVANIE pripravil 2. ročník TRENDY DESIGN DAYS

Pre všetkých, ktorí túžia bývať štýlovo, zdravo a ekologicky, magazín TRENDY BÝVANIE pripravil už 2. ročník podujatia s názvom TRENDY DESIGN DAYS. V dňoch 14. – 16. októbra sa plocha jedného z najnavštevovanejších obchodných centier – Aupark Bratislava premení na umelecký priestor plný dizajnových trendov. Preto ak zariaďujete byt, kupujete nehnuteľnosť alebo plánujete rekonštrukciu, rozhodne navštívte poradenské dni magazínu Trendy bývanie a využite šancu stretnúť sa s architektmi, dizajnérmi, zástupcami firiem a odborníkmi z oblasti stavebníctva a financií. Bezplatne vám poradia vo všetkých otázkach realizácie vášho domova a vy tak budete o krok bližšie k vysnívanému bývaniu.

Autor: PAPER LIFE dňa 13.10.2016

64x64

THERMO|SOLAR poradí vo všetkom, čo sa týka podpory zariadení OZE

Skúsenosti z doterajších troch kôl národného projektu na podporu zariadení na využívanie obnoviteľných zdrojov energie (OZE) Zelená domácnostiam ukazujú, že najväčšou chybou záujemcov o poukážky na podporu OZE je, že nekomunikujú včas s registrovanými zhotoviteľmi týchto zariadení. Najväčší slovenský výrobca slnečných kolektorov THERMO|SOLAR Žiar túto komunikáciu považuje za prioritu a aj preto prevažná väčšina záujemcov, ktorí dodržali jeho pokyny, bola úspešná. Prejavilo sa to aj v tom, že slnečný kolektor TS 300 z produkcie TSZ je najčastejšie inštalovaným zariadením zo všetkých, v rámci projektu Zelená domácnostiam a aj celkovo patrili slnečné kolektory z produkcie THERMO|SOLARU medzi najčastejšie inštalované zariadenia.

Autor: PAPER LIFE dňa 11.10.2016

64x64

Autoumyváreň – profesionálne umývanie a čistenie vozidiel

Chcete kvalitné umývanie a čistenie vozidiel v Dubnici nad Váhom? Zabezpečujeme profesionálne umývanie vozidiel, motoriek, prívesov a bicyklov.

Autor: Vlado276 dňa 11.10.2016

64x64

Vincentka pomôže pri liečbe aj pri prevencii respiračných chorôb

Prudký pokles denných teplôt signalizuje príchod vykurovacej sezóny, ale čo je ešte horšie, aj príchod ochorení dýchacích ciest a chrípky a jej podobných chorôb. Každoročne sa opakujúce epidémie by nás mali poučiť, že máme vykonať všetky možné preventívne opatrenia, aby sme sa takýmto ochoreniam vyhli. Pokiaľ sa to nepodarí, treba ich nástup včas zachytiť a liečiť. V tomto boji má dlhé desaťročia svoje overené miesto aj prírodná liečivá minerálna voda vyvierajúca v Kúpeľoch Luhačovice – Vincentka.

Autor: PAPER LIFE dňa 10.10.2016

 

Váš odkaz bol odoslaný!