JoySlovakia

Safebrowsing status Naša firma je výhradným dovozcom prípravkov JOYLENT na Slovensko a Českú republiku. Joylent je nielen výživový doplnok ale predstavuje plnohodnotnú náhradu zdravého jedla. Jedno balenie obsahuje 3 jedlá, ktoré sú určené pre športovcov, študentov, ľudí pracujúcich na zmeny, na turistiku, pre ženy, ktoré dbajú na správnu životosprávu aj počas dňa plného povinností a pod. Joylent je v práškovej forme, 1/3 balenia (173g) pridáte do 500ml vody, zamiešate v šejkry a máte lahodný nápoj so 706 kcal, 45g bielkovín, 17g tuku (získaného z ľanových semiačok), 88g pomalých sacharidov a 33% dennej potreby vitamínov a minerálov. Je to nápoj, ktorý je zdravý, chutný a pritom pomerne lacný. Navyše je Joylent v netradičnom a zároveň peknom obale, ktorý sa ľahko zapamätá a je ľahko odlíšiteľný od väčšiny podobných suplementov.

Kontakty

URL:
http://eshop.joyslovakia.sk/sk/
Telefón:
+421949599549
QR kódy:
QR kód pre telefónne číslo
QR kód pre internetovú záložku
Dajte nám hlas
Hlasov za: 0, proti: 0, spolu: 0

Štatistické údaje

Zaradená v:
Chudnutie, Zdravá výživa,
Dátum registrácie:
11.10.2016
Dátum úpravy:
12.10.2017
Zobrazení vizitky:
292x
Počet odchodov:
0x
Spätný odkaz
Vzájomné odkazy: my už na Vašu stránku odkazujeme, skúste to spraviť aj vy, tu je kód na vloženie:
<a href="https://www.e-katalog.sk">katalóg stránok</a>
Svoju pozíciu v katalógu si môžte zlešiť aj tak, že umiestnite hlasovaciu ikonku na Vašu stránku, skúste vložiť tento kód, zaberie len malé miesto (80x27px)
<iframe src="https://www.e-katalog.sk/hlasuj.php?id=247837" width="80" height="27" scrolling="no" frameborder="0"><a href="https://www.e-katalog.sk/karta/eshop.joyslovakia.sk">Hlasuj sa túto stránku</a></iframe>

Výsledné zobrazenie: Hlasuj sa túto stránku

Zdieľaj na FB Pošli na Twitter Upraviť

UPOZORNENIE: Prevádzkovateľ portálu e-katalog.sk nezodpovedá za tieto informácie

Hore

Kontaktný formulár na eshop.joyslovakia.sk

Formulár použite v prípade, že sa potrebujete u nás informovať, prípadne zaslať nám ponuku resp. dopyt. Budeme sa snažiť odpovedať čo najskôr. Ďakujeme.

Kontrolný kód
Hore

Vaše komentáre k tejto stránke

 

Váš odkaz bol odoslaný!