Budtrendy.sk Obuv a móda pre trendy ženy

Safebrowsing status Budtrendy.sk je módny internetový obchod a zároveň vaša nákupná destinácia plná prekvapení, štýlu a inšpirácie. Ponúkame nielen moderné dámske oblečenie, ale aj to najlepšie zo sveta spodnej bielizne a obuvi. Budtrendy.sk ponúka kvalitné značky a produkty za prijateľné ceny, ktoré starostlivo vyberáme u našich dodávateľov. Z našej širokej škály produktov, ktoré podliehajú aktuálnym módnym trendom, si zákazníci majú možnosť vybrať jedinečné produkty, ktoré najlepšie zodpovedajú ich osobným potrebám a štýlu. Našim cieľom je poskytovať našim zákazníkom vzrušujúci nákupný zážitok, vynikajúce služby a produkty vysokej kvality za bezkonkurenčne ceny z pohodlia domova. Okrem iného chceme inšpirovať ženy a dievčatá s našou ponukou najnovších trendov a unikátnych produktov oblečenia, obuvi a spodného prádla. Veľmi si zakladáme na dobrých vzťahoch s našimi zákazníkmi a na ich spokojnosti, preto sa pre nich snažíme zabezpečiť bezstarostný nákupný zážitok pred samotným nákupom, počas nákupu a dokonca poskytujeme vynikajúcu podporu aj po nákupnom procese.

Kontakty

URL:
http://www.budtrendy.sk/
Ulica, číslo:
Štefánikova 3888/21A
Mesto:
Bardejov
PSČ:
08501
Telefón:
+421 950 741 495
Facebook:
https://www.facebook.com/budtrendy.sk/
QR kódy:
QR kód pre telefónne číslo
QR kód pre internetovú záložku
QR kód pre kontaktné údaje
Dajte nám hlas
Hlasov za: 3, proti: 0, spolu: 3

Štatistické údaje

Zaradená v:
Obuv a oblečenie,
Dátum registrácie:
08.09.2017
Dátum úpravy:
08.09.2017
Zobrazení vizitky:
131x
Počet odchodov:
0x
Spätný odkaz
Vzájomné odkazy: my už na Vašu stránku odkazujeme, skúste to spraviť aj vy, tu je kód na vloženie:
<a href="https://www.e-katalog.sk">katalóg stránok</a>
Svoju pozíciu v katalógu si môžte zlešiť aj tak, že umiestnite hlasovaciu ikonku na Vašu stránku, skúste vložiť tento kód, zaberie len malé miesto (80x27px)
<iframe src="https://www.e-katalog.sk/hlasuj.php?id=248719" width="80" height="27" scrolling="no" frameborder="0"><a href="https://www.e-katalog.sk/karta/budtrendy.sk">Hlasuj sa túto stránku</a></iframe>

Výsledné zobrazenie: Hlasuj sa túto stránku

Štítky

kardogány

Zdieľaj na FB Pošli na Twitter Upraviť

UPOZORNENIE: Prevádzkovateľ portálu e-katalog.sk nezodpovedá za tieto informácie

Hore

Vaše komentáre k tejto stránke

 

Váš odkaz bol odoslaný!