PR články

Váš bezplatný reklamný marketing

64x64

Vyskúšajte si na bicykli Napoleona a kyslíkovú cesta

V okolí Bardejovských Kúpeľov dokončili druhú etapu liečivých singletrackov – čo je v podstate ďalšia nová turistická trať pre cyklistov a peších. Nová trasa nesie názov Napoleon, podľa jedného z prameňov v Bardejovských kúpeľoch a aj pojem „liečivé singletracky“ naznačuje väzbu na kúpele. Oficiálne bude trasa Napoleon otvorená na jar budúceho roku, ale verejnosť ju môže využívať už teraz.

Autor: paperlife dňa 07.12.2016

64x64

Čím upokojiť žalúdok?

Aj vy patríte k tým, ktorých trápi zlé trávenie? Mávate zvláštne pocity v žalúdku, nafúknuté bruško alebo vás zvykne páliť záha?

Autor: BRIGIT.SK dňa 06.12.2016

64x64

Krížom krážom na americký spôsob

Služby all inclusive Vám nevoňajú a ležanie na pláži Vás nudí? Bezstarostná dovolenka, ktorá ma hlavnú náplň leňošenie a oddych Vás jednoducho neočarí a namiesto toho vyhľadávate dobrodružstvo a poznávanie nových miest a tajuplných zákutí? V tomto prípade cestovanie do USA je pre Vás ako stvorené. Nájdete tu jednoducho všetko, čo si Váš cestovateľský duch zažiada! Tužíte po rušných mestách? Cestujte do USA! Túžite po krásnych prírodných úkazoch? Cestujte do USA!

Autor: Esta visa dňa 05.12.2016

64x64

Makrowin dodal okná na zaujímavú drevostavbu

Makrowin dodal okná na zaujímavú drevostavbu

Autor: Paper Life dňa 05.12.2016

64x64

ZCHFP SR oslavuje 25. rokov od založenia

Aktivity Zväzu chemického a farmaceutického priemyslu Slovenskej republiky (ZCHFP SR) k 25. výročiu jeho založenia vyvrcholili 29. novembra 2016 slávnostným Galavečerom slovenskej chémie a farmácie v hoteli Double Tree by Hilton v Bratislave. Predchádzala mu slávnostná Konferencia ZCHFP SR, v rámci ktorej prebiehali paralelne Deň Chémie a Deň Farmácie. Oslavy 25. výročia sa konali pod záštitou prezidenta Slovenskej republiky Andreja Kisku a za prítomnosti významných hostí z vládnych inštitúcií, partnerských chemických zväzov, odborovej organizácie, zakladajúcich osobností a zástupcov všetkých členov z domova i zahraničia. Informoval o tom jeho prezident Ing. Roman Karlubík.

Autor: paperlife dňa 30.11.2016

64x64

Najlepší obchod pre kojencov

Moderné a zdravé dojčenské oblečenie z internetovej ponuky kubobox.sk má v sebe ten správny šmrnc. Vaše deti si dojčenské oblečenie zamilujú. A rovnako aj rodičia. V širokej ponuke tohto overeného internetového obchodu nájdu mamičky všetko, čo potrebuje každá domácnosť s malými deťmi.

Autor: peter dolný dňa 30.11.2016

64x64

Kvalitné drevodomy od M-HOUSE „dýchajú“ a majú životnosť ako murované

Kvalitné drevodomy od M-HOUSE „dýchajú“ a majú životnosť ako murované

Autor: Paper Life dňa 28.11.2016

64x64

Singletrack a kyslíková cesta Mihaľov - Bardejov sú pred dokončením

Severovýchod Slovenska so svojimi dvoma najväčšími turistickými skvostmi - mestom UNESCO Bardejov a Bardejovskými Kúpeľmi, je celoročným lákadlom pre turistov. V týchto dňoch tu dokončujú dve nové atrakcie -“Obnovu turisticko-relaxačného chodníka Kyslíkova cesta MIHAĽOV – BARDEJOV” a “Singletrack – Bardejovské Kúpele  2. etapu”. Obe budú slávnostne odovzdané a plne zdarma prístupné verejnosti od začiatku decembra 2016.

Autor: paperlife dňa 28.11.2016

64x64

Nezmeškajte v utorok 29. novembra 5. kolo podpory na OZE

Slovenská inovačná a energetická agentúra (SIEA) vypísala 5. kolo vydávania poukážok na podporu využitia obnoviteľných zdrojov energie (OZE) v domácnostiach. Bude trvať od utorka 29. novembra 2016 do 6. decembra 2016, pokiaľ ho SIEA neukončí skôr. Predčasné ukončenie je možné, ak doručené žiadosti o vydanie poukážok prekročia výšku alokovaných finančných prostriedkov určených pre 5. kolo o viac ako 50 %. Na podporu inštalácie malých zariadení na výrobu tepla z OZE sú v tomto kole určené 4 milióny eur a kolo je určené iba pre územie menej rozvinutých regiónov, čiže netýka sa Bratislavského kraja. Platnosť poukážok je 4 mesiace od vystavenia.

Autor: paperlife dňa 28.11.2016

64x64

Načo si kupovať tlačiareň, keď máte nás?

Pýtate sa, čo Vám ponúkame? Čo prevratné Vám môžeme ponúknuť a dať, aby ste sa rozhodli využívať služby kopírovanie, či tlačenie práve u nás? Tak je tu hneď niekoľko dôvodov! My Vám ponúkame čiernobielu, či farebnú tlač! Naše tlačiarne sú vysoko profesionálne a odráža sa to aj na iných kúpnej cene! Chceme, aby ste mali len kvalitu, a preto Vám dávame to, čo potrebujeme!

Autor: Roman dňa 24.11.2016

64x64

Zjednodušte si zložitú prácu na záhrade

Máte rodinný dom a veľkú záhradu? Bývate na dedine a potrebujete kvalitné náradie a príslušenstvo? Zabezpečíme Vám všetky potrebné náradie pre vašu prácu.

Autor: wolkim dňa 24.11.2016

64x64

Potrebujte si vybrať dobrý pneuservis ?

Nevymenili ste ešte letné pneumatiky za zimné? Najvyšší čas na výmenu, lebo ohrozujete vlastné zdravie a bezpečnosť cestnej premávky.

Autor: wolkim dňa 23.11.2016

64x64

Krížom krážom na americký spôsob

Služby all inclusive Vám nevoňajú a ležanie na pláži Vás nudí? Bezstarostná dovolenka, ktorá ma hlavnú náplň leňošenie a oddych Vás jednoducho neočarí a namiesto toho vyhľadávate dobrodružstvo a poznávanie nových miest a tajuplných zákutí? V tomto prípade cestovanie do USA je pre Vás ako stvorené. Nájdete tu jednoducho všetko, čo si Váš cestovateľský duch zažiada! Tužíte po rušných mestách? Cestujte do USA! Túžite po krásnych prírodných úkazoch?

Autor: Estavisa.sk dňa 23.11.2016

64x64

Nemčice zdolali lídra súťaže Kuzmice

Áno, správne vidíte, aj správne čítate. Nemčiciam sa podarilo doma poraziť OFK Kuzmice v poslednom kole jesennej časti súťaže, 6. liga obfz Topoľčany

Autor: SuriK dňa 22.11.2016

64x64

Prírodné liečivé pramene v Luhačoviciach si vyžadujú stálu starostlivosť

Spoločnosť Kúpele Luhačovice (Lázně Luhačovice) spravuje 10 hydrogénuhličitan-chlorido-sodných-jódových minerálnych prameňov, ktoré vyvierajú na území Luhačovíc. Najznámejším z nich je Vincentka. Väčšina z nich je verejne prístupná po väčšinu roka, ale niektoré sú v zime mimo prevádzku. Každoročne sa potom na jar v máji koná slávnostné otváranie prameňov, ale samotné pramene sú prístupné oveľa skôr - v marci. S príchodom mrazov sa zvyčajne v decembri niektoré pramene uzatvárajú. Prírodné liečivé pramene v Luhačoviciach si vyžadujú stálu starostlivosť a stoja akciovú spoločnosť Kúpele Luhačovice ročne nemalé finančné prostriedky, aj keď sú voľne a bezplatne prístupné širokej verejnosti.

Autor: paperlife dňa 22.11.2016

 

Váš odkaz bol odoslaný!