CLIMATE CONFERENCE SLOVAKIA

Safebrowsing status Riešenie zmeny klímy ľudsky a zrozumiteľne. Priblížime vám tému klimatických zmien - zmeny klímy, aby sa stala bližšou a zrozumiteľnejšou pre vás všetkých. Obyčajní ľudia, jednotlivé generácie, podnikatelia, mestá a obce, štátna správa, tretí sektor, akademická obec, médiá - týka sa to nás všetkých bez rozdielu. Spoločne hľadajme a využívajme efektívne riešenia v boji proti klimatickej realite, ktorej následky a nestálosť už dlhodobo pociťujeme nie len vo svete, ale aj u nás doma, na Slovensku. Naším cieľom je poľudštiť odbornú, abstraktnú tému zmeny klímy v celom kontexte a zložitých súvislostiach do zrozumiteľnej podoby. Žiť ekologickejšie, môže znamenať žiť zdravšie, ekonomickejšie, s menším rizikom, s väčšou perspektívou a komfortom. Kľúčové sú však vaše každodenné rozhodnutia v oblastiach, ktoré sa tejto témy dotýkajú. Je to vaše bývanie, cestovanie a doprava, stravovanie, nákup spotrebného tovaru, investovanie, starostlivosť o zdravie, práca, životný štýl a hodnoty.. Naše dominantné temy - CCSK Climate Conference Slovakia 2017 Zmeny klímy vo svete a u nás doma Konkrétne príčiny, následky a riešenia zmien klímy na Slovensku Zmeny klímy a legislatíva / Európska Únia verzus Slovensko Zmeny klímy „očami generácii“ Biznis verzus ekológia Ako podnikať „ekonomicky a ekologicky“ Ako žiť „ekonomicky a ekologicky“ Médiá a komunikácia zmeny klímy Ako efektívne informovať o zmenách klímy verejnosť?

Kontakty

URL:
http://www.climateconference.sk
Telefón:
0948 526 600
QR kódy:
QR kód pre telefónne číslo
QR kód pre internetovú záložku
Dajte nám hlas
Hlasov za: 4, proti: 0, spolu: 4

Štatistické údaje

Zaradená v:
EKO a BIO produkty,
Dátum registrácie:
22.05.2017
Dátum úpravy:
23.05.2017
Zobrazení vizitky:
281x
Počet odchodov:
1x
Spätný odkaz
Vzájomné odkazy: my už na Vašu stránku odkazujeme, skúste to spraviť aj vy, tu je kód na vloženie:
<a href="https://www.e-katalog.sk">katalóg stránok</a>
Svoju pozíciu v katalógu si môžte zlešiť aj tak, že umiestnite hlasovaciu ikonku na Vašu stránku, skúste vložiť tento kód, zaberie len malé miesto (80x27px)
<iframe src="https://www.e-katalog.sk/hlasuj.php?id=248379" width="80" height="27" scrolling="no" frameborder="0"><a href="https://www.e-katalog.sk/karta/climateconference.sk">Hlasuj sa túto stránku</a></iframe>

Výsledné zobrazenie: Hlasuj sa túto stránku

Zdieľaj na FB Pošli na Twitter Upraviť

UPOZORNENIE: Prevádzkovateľ portálu e-katalog.sk nezodpovedá za tieto informácie

Hore

Kontaktný formulár na climateconference.sk

Formulár použite v prípade, že sa potrebujete u nás informovať, prípadne zaslať nám ponuku resp. dopyt. Budeme sa snažiť odpovedať čo najskôr. Ďakujeme.

Kontrolný kód
Hore

Vaše komentáre k tejto stránke

 

Váš odkaz bol odoslaný!