Murárske práce

Safebrowsing status Vykonávame kvalitne , rýchle a lacno murárske práce , rekonštrukciu bytu , kúpeľne a bytového jadra stavebné práce , obkladačské práce , maľovanie bytov , búracie , sadrokartónové , zemné a výkopové práce , krtkovanie , elektrikárske a inštalačné práce v regiónoch Bratislava , Senec , Pezinok , Trnava , Nitra , Trenčín , Dunajská Streda , Rakúsko a Maďarsko prípadne v rámci celého Slovenska. Pozrite si naše cenníky murárskych , stavebných , maliarskych , obkladačských , inštalatérskych prác , elektroinštalačných , sadrokartónových prác alebo cenník rekonštrukcie bytu , kúpeľne a samozrejme bytového jadra. Dlhoročné profesionálne skúsenosti šikovných majstrov sú samozrejmosťou tak isto ako aj bezplatné poradenstvo pri rekonštrukcii alebo stavbe domu či bytu . pracovné skúsenosti našich murárov , stavbárov a maliarov pochádzajú nielen zo Slovenska alebo Bratislavy ale aj z Rakúska , Maďarska , Českej republiky. Pri rekonštrukciách alebo stavbách dodržiavame etiku a snažíme sa zákazníkovi navrhnúť také stavebné riešenie aby bez ohľadu na našu stavebno - rekonštrukčnú firmu ušetril finančné prostriedky ale mal zároveň príslušný komfort. Nezaoberáme sa len veľkými zákazkami ale neváhame realizovať aj malé a menšie zákazky od hodnoty 50 Eur a viac. Uvediem orientačné ceny našej činnosti : Kompúletná rekonštrukcia bytového jadra od 1300 Eur , Rekonštrukcia celého bytu od 2500 Eur , Pokládka obkladu alebo dlažby od 10 Eur , Pracovná hodina murára od 5,5 Eura. Na našej web stránke nájdete všetky naše cenníky – stačí len kliknúť. Obhliadka a cenová kalkulácia zákazky je zadarmo a nezáväzne.

Kontakty

URL:
http://www.murarskeprace.net
QR kódy:
QR kód pre internetovú záložku
Dajte nám hlas
Hlasov za: 1, proti: 0, spolu: 1

Štatistické údaje

Zaradená v:
Murári,
Dátum registrácie:
23.11.2013
Dátum úpravy:
14.12.2018
Zobrazení vizitky:
783x
Počet odchodov:
2x
Spätný odkaz
Vzájomné odkazy: my už na Vašu stránku odkazujeme, skúste to spraviť aj vy, tu je kód na vloženie:
<a href="https://www.e-katalog.sk">katalóg stránok</a>
Svoju pozíciu v katalógu si môžte zlešiť aj tak, že umiestnite hlasovaciu ikonku na Vašu stránku, skúste vložiť tento kód, zaberie len malé miesto (80x27px)
<iframe src="https://www.e-katalog.sk/hlasuj.php?id=243321" width="80" height="27" scrolling="no" frameborder="0"><a href="https://www.e-katalog.sk/karta/murarskeprace.net">Hlasuj sa túto stránku</a></iframe>

Výsledné zobrazenie: Hlasuj sa túto stránku

Zdieľaj na FB Pošli na Twitter Upraviť

UPOZORNENIE: Prevádzkovateľ portálu e-katalog.sk nezodpovedá za tieto informácie

Hore

Vaše komentáre k tejto stránke

 

Váš odkaz bol odoslaný!