Dizajnové bytové doplnky

Ak patríte medzi ľudí, ktorí sa na svet pozerajú veľkými očami a radi sa nechávajú inšpirovať krásami vecí okolo Vás, potom ste určite na správnej adrese. Na našich stránkach nájdete množstvo bytových doplnkov s jedinečným dizajnom ,vázy,originálne darčeky, kúpeľňové doplnky,doplnky do kuchyne,darčeky pre milovníkov kávy,stojany na fľaše či exkluzívne doplnky s nápadom ktoré potešia Vaše oči, skrášlia interiér Vášho domova alebo s ich pomocou urobíte radosť svojim najbližším.

Hľadáte netradičný, originálny darček alebo dekoračné doplnky s exkluzívnym dizajnom z Paríža? …možno práve u nás nájdete to, čo hľadáte.Dizajnové štúdiá spoločnosti Potiron Paris pozorne sledujú moderné trendy interiérového dizajnu, monitorujú nákupné preferencie a neustále zatraktívňujú portfólio spoločnosti.
Dizajn nemá dať novému alebo inovovanému výrobku iba nový plášť, ktorý by len povzbudil ku kúpe, ale spolu s vonkajším vzhľadom výrobku musí riešiť i jeho ostatné úžitkové a funkčné vlastnosti tak, aby sa stal výrobok prínosom pre spotrebiteľa a pre spoločnosť. Tento celospoločenský význam dizajnu bytových doplnkov je pomerne často potlačovaný snahou po okamžitom ekonomickom účinku, ktorý môže niekedy vyvolať zdanlivo efektné a povrchovo pôsobivé riešenie. Návrhárske konzultačné firmy, ktoré sa zaoberajú vytváraním nových dizajnovych noriem.

Čítaný: 4666x, autor: dekoraciedobytu.sk

Upraviť článok Zmazať článok

UPOZORNENIE: Prevádzkovateľ portálu e-katalog.sk nezodpovedá za tento článok

 

Váš odkaz bol odoslaný!