Prečo používať aniónové vložky?

Hygienické aniónové vložky Love Moon od spoločnosti Winalite sú zdokonalením bežných vložiek. Vyrábajú sa z ekologicky čistých naturálnych materiálov a neobsahujúcich chemické ani aromatické ingrediencie.

Najväčšou výhodou používaniaaniónových vložiek Love Moon je zdravotný benefit, získaný dlhodobým používaním týchto produktov. Aniónové vložky a intímky sa odporúčajú najmä priochoreniach pohlavných orgánov, opakovaných infekciách močového ústrojenstva, zápaloch prostaty, mieškov, cýst, úniku moču, hemoroidoch, krvácaniu z konečníka a tiež v období po pôrode. 
Produkty zo série Anion Love Moonblahodárne pôsobia pri vstrebávaní zrastov a myómov, ako aj na celý ľudský organizmus. Takisto sa doporučujú ako prevencia pre tých, ktorí zdravotné problémy nemajú.
Aniónové vložky sú výnimočné predovšetkým vďaka ich antibakteriálnym vlastnostiam, ktoré odstraňujú zápaly, rozmnožovanie kvasiniek, eliminujú nepríjemné pachy, posilňujú imunitný systém a zároveň prispievajú k vytvoreniu harmonickej látkovej výmeny.
Čím sa odlišujú aniónové vložky a intímky od ostatných hygienických prostriedkov na trhu?
1. Majú vysokú absorpčnú schopnosť: povrch aniónovej vložky je schopný absorbovať až dvakrát väčšie množstvo tekutiny ako bežná vložka. 
2. Aniónová vrstva zabezpečuje, že produkty Anion Love Moon účinkujú antibakteriálne a protizápalovo. Stupeň hygieny je vďaka tomu vyšší, v porovnaní s tradičnými materiálmi izolujúcimi vzduch a vodu. 
3. Aniónový pásik zabraňuje rozmnožovaniu baktérii a vzniku gynekologických chorôb. Zároveň chráni pred podráždením a svrbením pokožky. Zachovávaantibakteriálne prostredie počas 20-tich hodín, preto je možné nosiť vložku pomerne dlhšie. 
4. Sú úsporné: vďaka unikátnym vlastnostiam sa spotrebuje menej vložiek ako v prípade štandardného typu produktu. 
5. Majú sterilný obsah: obal aniónových vložiek a intímiek Love Moon je vytvorený z alumíniovej fólie, ktorá spĺňa štandardy skladovania potravín. Výhodné uzatvárateľné balenie je odolnejšie voči vlhkosti a plesniam. 
6. Sú priedušné, ale vždy suché: spodná vrstva aniónových vložiek Love Moon prepúšťa vzduch, ale v žiadnom prípade neprepúšťa tekutinu. 

Čítaný: 4411x, autor: Aniony.webnode.sk

Upraviť článok Zmazať článok

UPOZORNENIE: Prevádzkovateľ portálu e-katalog.sk nezodpovedá za tento článok

 

Váš odkaz bol odoslaný!