Magazín TRENDY BÝVANIE pripravil 2. ročník TRENDY DESIGN DAYS

Pre všetkých, ktorí túžia bývať štýlovo, zdravo a ekologicky, magazín TRENDY BÝVANIE pripravil už 2. ročník podujatia s názvom TRENDY DESIGN DAYS. V dňoch 14. – 16. októbra sa plocha jedného z najnavštevovanejších obchodných centier – Aupark Bratislava premení na umelecký priestor plný dizajnových trendov. Preto ak zariaďujete byt, kupujete nehnuteľnosť alebo plánujete rekonštrukciu, rozhodne navštívte poradenské dni magazínu Trendy bývanie a využite šancu stretnúť sa s architektmi, dizajnérmi, zástupcami firiem a odborníkmi z oblasti stavebníctva a financií. Bezplatne vám poradia vo všetkých otázkach realizácie vášho domova a vy tak budete o krok bližšie k vysnívanému bývaniu.

Riaditeľka vydavateľstva TRENDY MEDIA Jana Zemková k tomu hovorí: „Cieľom akcie je prostredníctvom atraktívnej služby v podobe bezplatného poradenstva spopularizovať oblasť umenia, dizajnu a architektúry a priblížiť tak prácu dizajnérov, architektov a odborníkov z oblasti dizajnu a stavebníctva širokej verejnosti. Magazín TRENDY BÝVANIE sa dlhodobo venuje popularizácii jednotlivých odvetví aj v neodborných kruhoch prostredníctvom originálnych konceptov podujatí, čím sleduje poukázanie na dôležitosť spolupráce s odborníkmi pri realizácii bývania z finančného ale aj projekčného hľadiska. Aj tento rok sa jedinečným spojením vizuálnej prezentácie dizajnérskych produktov a poradenských aktivít predstaví atraktívna forma výstavného podujatia.“

Medzi hlavnými vystavovateľmi bude spoločnosť ALUKOV, ktorá zavíta na akciu s jedným zo svojich najnovších prevedení zimnej záhrady. Ako vniesť komfort do spálne vám ukáže firma HILDING ANDERS so svojimi kontinentálnymi posteľami SPIRIT CONTINENTAL, najnovšie trendy v oblasti kuchýň predstaví spoločnosť SIKO spolu s firmou EMEX a kúpeľňové novinky bude zastupovať značka LAUFEN. Všetky záležitosti ohľadom financovania bývania, sporenia a úverov vám sprostredkuje PRVÁ STAVEBNÁ SPORITEĽŇA. Nebudú chýbať ani aktuality z oblasti stavebníctva, s ktorými vás zoznámia firmy BAUMIT a CREATON. Môžete sa tak tešiť na najnovšie systémy pre vašu fasádu a strechu.      

Pod záštitou magazínu TRENDY BÝVANIE si zástupcovia vystavovateľských firiem pripravili aj prednášky na rôznorodé dizajnové a stavebnícke témy, ktoré sa počas troch dní budú opakovať v pravidelných blokoch programu. Jeho hlavným bodom však ostáva odborné poradenstvo magazínu Trendy bývanie, ktoré budú sprevádzať tanečné a hudobné vystúpenia. Svojou návštevou podujatie potešia speváci Juraj Hnilica a Peter Makranský, tanečná skupina Pro Dance Studio Bratislava, ale aj mladí nádejní dizajnéri a umelci. Moderátorom podujatia bude herec a spevák Karol Csino. Celý program podujatia nájdete TU.

Pre všetkých návštevníkov bude pripravené chutné občerstvenie, nápoje a kvalitná káva v „TRENDY KAVIARNI“. Súčasťou podujatia bude tiež detský kútik, kde sa uskutoční workshop pod vedením dizajnérov a umelcov, s ktorými budú môcť deti tvoriť na tému Dom snov. Teší sa na vás tím magazínu TRENDY BÝVANIE spolu s čestnými hosťami a partnermi.

Vydavateľstvo TRENDY MEDIA už piaty rok ponúka svojim čitateľom dynamický a ambiciózny magazín TRENDY BÝVANIE, odrážajúci najnovšie trendy v oblasti bývania, architektúry, stavebníctva, dizajnu a umenia. Jeho prioritou je popularizácia jednotlivých odvetví v neodborných kruhoch a pravidelné predstavovanie jedinečných a zaujímavých riešení, inovácií a noviniek širokej skupine čitateľov. V spolupráci s erudovanými odborníkmi prináša užitočné informácie, rady a nápady pre vašu domácnosť a bývanie. K dispozícii je  formou ročného printového a elektronického predplatného. V ponuke je tiež možnosť ich doobjednania za zvýhodnenú cenu, no ak máte záujem byť pravidelne obklopovaný exkluzívnymi nápadmi a originálnym obsahom, stať sa môžete fanúšikom na facebookovskej stránke magazínu https://www.facebook.com/trendybyvanie/?fref=ts alebo navštíviť web www.trendybyvanie.sk.

Čítaný: 1297x, autor: PAPER LIFE

Upraviť článok Zmazať článok

UPOZORNENIE: Prevádzkovateľ portálu e-katalog.sk nezodpovedá za tento článok

 

Váš odkaz bol odoslaný!